Pendrive w indywidualnym kształcie

Z pewnością niejednokrotnie zdarzyło się tak, że żaden z powszechnie oferowanych produktów nie spełniał w stu procentach Państwa oczekiwań… Na pewno w życiu Państwa firmy zdarzają się wyjątkowe okazje wymagające szczególnej oprawy oraz wyjątkowego, unikalnego gadżetu. To właśnie na takie chwile mamy przygotowaną dla Państwa naszą specjalną ofertę: pendrive w indywidualnym kształcie.

Korzystając z tej opcji możecie być Państwo pewni, że otrzymacie wyjątkowy, wysokiej jakości produkt, stworzony wyłącznie dla Państwa i co najważniejsze – dokładnie według Państwa wytycznych i szczegółowych wymagań.

Jak zamówić taki produkt?

Zamówienie pendriva w indywidualnym kształcie jest wbrew pozorom jednym z najłatwiejszych zamówień jakie można sobie wyobrazić. Nie wymagamy do Państwa żadnego projektu czy szczegółowych rysunków technicznych.. Wystarczy że podzielicie się Państwo z nami Waszym pomysłem, szczegółowo określicie swoje wymagania: może to być rysunek, zdjęcie lub nawet opis słowny… Na podstawie Państwa wytycznych wykonamy każdy projekt i zrealizujemy zlecenie! Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji takich projektów, a produkcje indywidualnych pendrivów realizujemy bezpośrednio u producenta pendrivów w kształcie indywidualnym printmar.pl

  • W pierwszej kolejności wykonamy dla Państwa precyzyjny trójwymiarowy model zamawianego gadżetu. Na tym etapie przygotowań konsultujemy z Państwem każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, nanosimy zmiany, dopracowujemy projekt tak by spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.
  • W momencie gdy stworzony przez nas projekt zostanie przez Państwa zaakceptowany – przystępujemy do drugiego etapu produkcji. Wykonujemy pierwszą sztukę indywidualnego pendriva. W zależności od naszych wspólnych ustaleń wysyłamy do Państwa wykonany gadżet lub jego fotografię.
  • Jeśli przekazana próbka zostanie przez Państwa zaakceptowana przystępujemy do realizacji całego zamówienia. Po zakończonym procesie produkcyjnym – gotowy towar przesyłamy niezwłocznie do Państwa.

Stosowana przez na procedura w pełni gwarantuje, że otrzymacie Państwo towar który będzie w pełni spełniał Państwa oczekiwania. Wierzymy, że przygotowanym w taki sposób gadżetem sprawicie Państwo wiele przyjemności każdej obdarowanej nim osobie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Produkcja pendrivów w kształcie na zamówienie